Czy to koniec ery handlowców?
Digitalizacja B2B a wyzwania branży

28 lutego 2024
Katowice

nie przegap

Weź udział w spotkaniu

• Rejestrując się na wydarzenie oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią obowiązku informacyjnego o warunkach przetwarzania danych osobowych przez Strix Poland sp. z o.o. w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących mi uprawnieniach. Szczegółowe informacje o zasadach przetwarzania Pana/Pani danych osobowych oraz o przysługujących uprawnieniach znajdują się pod linkiem - Klauzula informacyjna
Dziękujemy za zapis!
Ups! Coś poszło nie tak.
Custom CSS

Agenda

10:00
start

Przywitanie uczestników

10:30
‍-
11:00
ergonode

Katalog produktowy 2.0 - jak wyjść z Excela i żyć prościej

kamil niedziewicz – ergonode
11:00
‍-
11:30
Strix

Zacznij sprzedawać online w trzy miesiące dzięki B2B Box

Łukasz woźnica – strix
11:30
-
12:00
Kawa

Przerwa kawowa

12:00
-
12:30
ebury

Zarządzanie finansami w cross-border
e-commerce

maciej michalski – ebury
12:30
‍-
13:00
spingo

B2B or not 2B. Nowoczesne spojrzenie na kredyt kupiecki dostępny „na klik”

jakub norman – FAKTORIA / spingo
13:00
-
14:30
lunch

Lunch + networking

Patronat honorowy

Partnerzy wydarzenia

Porozmawiajmy
o przyszłości B2B

26 września 2023
Przemyśl

Opis wydarzenia

B2B e-commerce przynosi realne korzyści - skrócenie czasu zamówień, usprawnienie logistyki i zwiększenie efektywności. Jeśli jesteście ciekawi, jak wykorzystać te nowe trendy w swoim biznesie, zapraszamy do udziału w lunchu biznesowym w Katowicach już 28 lutego.

Podczas tego spotkania omówimy kluczowe trendy, strategie i innowacje związane z elektronicznym handlem B2B. Uczestnicy będą mieli możliwość do zdobycia wiedzy na temat nowoczesnych rozwiązań technologicznych, sposobów optymalizacji procesów zakupowych oraz efektywnego budowania relacji biznesowych w środowisku online. Lunch biznesowy o B2B e-commerce stwarza przestrzeń do wymiany doświadczeń, nawiązywania kontaktów oraz współpracy. To doskonała okazja do zrozumienia, jak wykorzystać narzędzia cyfrowe w celu osiągnięcia sukcesu w dzisiejszym konkurencyjnym środowisku biznesowym.

Poznaj naszych prelegentów

prelegent

Maciej Michalski
Head of Desk Ebury Polska

Maciej Michalski jest specjalistą z branży Fintech z wieloletnim doświadczeniem w obszarze bankowości transakcyjnej i korporacyjnej. Od ponad 7 lat jest zaangażowany w rozwój handlu zagranicznego w firmach sektora MŚP w Polsce.

Od 2016 jego głównym obszarem zainteresowań są usługi finansowe wspierające rozwój handlu zagranicznego, także w formule e-commerce. Na co dzień współpracuje z przedsiębiorcami w celu ułatwienia im dostępu do efektywnych rozliczeń i skutecznych metod zarządzania ryzykiem finansowym.

prelegent

Jakub Norman
Dyrektor Wydziału e-Commerce w Nest Bank oraz Commercial Director Spingo w Faktoria sp. z o.o.

Manager z ponad 15letnim doświadczeniem w branży finansowej w tym faktoringowej. Kompetencja zdobywał w m.in. w Banku i Spółce Faktoringowej Grupy Credit Agricole (obecnie Eurofactor Polska), Deutsche Banku czy Santander Banku. Budował też nowe kanały i struktury sprzedaży w prywatnej firmie handlowej, co w połączeniu z doświadczeniem bankowym pozwala mu na praktycznie zrozumienie potrzeb biznesu w zakresie finansowania.

W Faktorii Co-Founder rozwiązania Spingo – nowoczesnego podejścia do kredytu kupieckiego „na klik”. W Spingo odpowiedzialny za rozwój biznesu i zarządzanie sprzedażą oraz współodpowiedzialny za rozwój produktu.

Biznesowo pasjonat nowych technologii oraz e-Commerce b2b.

prelegent

Łukasz Woźnica
Head of Business Development w Strix.

Wieloletni praktyk biznesu i znawca branży e-commerce. Od 2007 roku wspiera rozbudowę biznesową firm z szerokiej palety branż (finansowej, ubezpieczeniowej, FMCG, przemysłowej, IT security).

W Strix jest odpowiedzialny za skalowanie biznesu oraz rozwój marki na rynku polskim i międzynarodowym.

prelegent

Kamil Niedziewicz
Partnership Development Manager w Ergonode

Pierwsze relacje biznesowe nawiązywał na podwórku, domykając transakcje w kartach z pokemonami.
Fascynat relacji międzyludzkich. Wyznaje zasadę, że absolutnie wszyscy mamy inne potrzeby, a traktowanie każdego indywidualnie, w duchu H2H jest kluczem do sukcesu. Na co dzień przeprowadza konsultacji dla firm i agencji partnerskich, wzbogacając ich działania w oparciu o doświadczenia i wizję przyszłych działań. W Ergonode koordynuje działania biznesowe dbając o jakość relacji z partnerami oraz nieustannie szuka dla firmy nowych możliwości i okazji współpracy.

Poznaj naszych partnerów

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach została powołana przez 103 założycieli 13 lutego 1990 roku i zarejestrowana 21 marca 1990 roku. Jest organizacją samorządu gospodarczego zrzeszającą podmioty gospodarcze prowadzące działalność gospodarczą. Izba posiada osobowość prawną na podstawie ustawy z dnia 30 maja 1989 roku o izbach gospodarczych (Dz.U. 35/89 poz.195) i własnego Statutu.

RIG jest kontynuatorem tradycji Izby Handlowej powstałej w Katowicach w 1922 roku, a od 1927 roku Śląskiej Izby Przemysłowo-Handlowej – działającej do 1950 roku.

Aby zostać Członkiem Izby, należy wypełnić deklarację członkowską oraz ankietę. Wysokość składki uzależniona jest od ilości zatrudnionych pracowników i ustala ją Rada Izby.

Ebury

Ebury to międzynarodowy fintech specjalizujący się w usługach finansowych głównie dla małych i średnich przedsiębiorstw, który posiada status instytucji pieniądza elektronicznego. 

Ebury pomaga przedsiębiorstwom rozwijać biznes na rynkach zagranicznych, eliminując bariery w obszarze rozliczeń, transakcji walutowych, finansowania handlu oraz zarządzania ryzykiem walutowym.

Firma umożliwia transakcje w ponad 140 walutach, w tym wielu walutach odległych krajów (m.in. lira turecka, rupia indyjska, chiński juan, real brazylijski, tajski baht, meksykańskie peso, dirham Zjednoczonych Emiratów Arabskich) oraz dostarcza sprawdzone rozwiązania w handlu zagranicznym, dotychczas niedostępne dla polskich firm.

Faktoria

Faktoria to spółka należąca do Grupy Nest Bank – pierwszy fintech bankowy, z szeroką rozwiązań przyspieszających, odraczających i zabezpieczających pałtności dla małych, średnich i większych firm.

W portfolio produktowym Faktorii znajduje się zarówno klasyczny faktoring, jak i usługa płatności odroczonych dla firm w systemie buy now pay later (spingo).

Faktoria oferuje również nowatorskie rozwiązanie dla użytkowników ERP, dostępne przez platformę Apfino, należącą do Comarch ERP.

Ergonode

Ergonode to platforma PIM, która ułatwia tworzenie, zarządzanie i dystrybucję treści produktowych w celu wsparcia szerszej i szybszej skalowalności. Dostarcza narzędzia do optymalnej i bezproblemowej pracy z danymi produktowymi. Dzięki automatycznym opisom produktów i tłumaczeniom, łatwej ich dystrybucji w wielu kanałach lub różnych rynkach w dowolnym języku, czy zaawansowanym ustawieniom ról i opcji dostępów - przenosi każdy biznes na wyższy poziom. Integruje się z najpopularniejszymi platformami. Ergonode zmienia sposób, w jaki zespoły e-commerce wzbogacają produkty o treści.

Strix

Strix to międzynarodowa agencja digital commerce z siedzibami w Krakowie, Utrechcie i Frankfurcie. Od prawie 15 lat realizujemy najbardziej wymagające projekty e-commerce dla B2B i B2C.

Jesteśmy Adobe Gold Solution Partner i jednym z 11 platynowych partnerów Shopware na świecie, co potwierdza nasze kompetencje i doświadczenie we wdrożeniach e-commerce.

Miejsce spotkania

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach

Spotykamy się w siedzibie Regionalnej Izby Gospodarczej (aula multimedialna), przy ulicy ul. Opolskiej 15 w Katowicach.

Pracujmy razem

Jeśli chcesz przenieść sprzedaż do świata online, szukasz nowych pomysłów na strategię lub innowacyjnych technologii e-commerce – napisz do nas! Chętnie porozmawiamy o najlepszych rozwiązaniach dla Twojego biznesu.

kontakt